Analityk Systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124323

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

ANALITYK SYSTEMOWY

Lokalizacja: Warszawa/Centrum
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 100 – 110 zł netto/h

Zadania:

  • Inwentaryzacja narzędzi wspierających aktualne procesy biznesowe wraz z analizą wykorzystywanych funkcjonalności
  • Analiza potrzeb biznesowych oraz ich dekompozycję, do poziomu szczegółowej analizy zmian w rozproszonym środowisku systemów informatycznych
  • Współudział w opracowaniu technologicznej koncepcji rozwiązania
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej
  • Odbiór i ocena produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych
  • Opracowywanie założeń do testów i odbioru oprogramowania
  • Wsparcie w testach, wdrożeniu i stabilizacji

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych)
  • Praktyczna znajomość UML, narzędzi typu CASE (mile widziany: Enterprise Architect) oraz narzędzi i metod wspierających zarządzanie wymaganiami,
  • Znajomość notacji BPMN, doświadczenie w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych,
  • Praktyczna znajomość systemów klasy BPM i ECM
  • Znajomość metod AGILE i Waterfall
  • Wysoka komunikatywność i ukierunkowanie na zrozumienie i zaspokojenie potrzeb biznesowych klienta wewnętrznego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w wytwarzaniu lub rozwoju rozwiązań opartych o platformę Camunda bądź podobną

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
    Hays Poland