Analityk Systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123024

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityka Systemowego

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B

Stawka: 800-1000 pln netto+vat/md (uzależnione od posiadanego doświadczenia)

Zadania:
  • Udział w projektach technicznych (czasami również biznesowych)
  • Analiza i dokumentacja wymagań
  • Analiza systemowa (modelowanie danych, modelowanie procesów, projektowanie konfiguracji)
  • Współpraca z poddostawcami oraz członkami zespołu

Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z UML, BPMN, Enterprise Architect
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych: Oracle MySQL, Postgres
  • Doświadczenie w przynajmniej jednym wymienionym obszarze: Message Exchange Patterns, SOA, Microservices, Continuous Integration
  • Doświadczenie z technologiami web-service: WSDL, SOAP, REST, JSON, JAVA
  • Język angielski B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland