Hays Poland

Analityk Systemowy

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1122194

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: min 7 miesięcy
Stawka: od 100 zł/h – w zależności od doświadczenia

Zadania:

• Koordynację prac analitycznych w Projekcie,
• Współudział w opracowaniu technologicznej koncepcji rozwiązania w rozproszonym środowisku systemów informatycznych,
• Wypracowywanie wymagań w formie Epics oraz User Stories, identyfikacja ewentualnych luk analitycznych i zarządzanie zmianą,
• Odbiór i ocenę produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych,
• Dbanie o spójność projektowanych rozwiązań pod kątem wizualnym oraz funkcjonalnym (UI orax UX),
• Wsparcie w testach, wdrożeniu i stabilizacji.

Wymagania:

• Min. trzy lata doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych);
• Doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań portalowych klasy CMS
• Praktycznej znajomości UML, narzędzi typu CASE (mile widziany: Enterprise Architect) oraz narzędzi i metod wspierających zarządzanie wymaganiami;
• Znajomości notacji BPMN, doświadczenia w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów;
• Znajomości metod AGILE i Waterfall
• Wysokiej komunikatywności i ukierunkowania na zrozumienie i zaspokojenie potrzeb biznesowych klienta wewnętrznego;
• Kreatywności, zaangażowania i proaktywności w działaniu;
• Dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną lekturę dokumentacji.

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o B2B
• Pracę w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 700 osób w IT
• Środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu
• Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/rozwiązań
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland