Analityk Systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1111575

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Analityka Systemowego

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 12 miesięcy + przedłużenie, pierwszy kontrakt na 3 miesiące
Stawka: 70 - 90 pln/h

Zakres obowiązków:
  • Analiza wymagań biznesowych/systemowych do systemu klasy CRM
  • Wsparcie zespołu Developerskiego w roli bliskiej Product Ownera
  • Tworzenie dokumentacji systemowej na poziomie LLD (Low Level Design)
  • Tworzenie schematów do nowych webserwisów (XSD)
  • Wsparcie zespołu Testerskiego u Dostawcy/testów UAT u Klienta

Wymagania:
  • Znajomość branży Telco - usługi/procesy/praktyki
  • Podstawowa znajomość notacji UML i BPMN
  • Znajomość narządzi CASE wspomagających modelowanie, preferowany EA Architect
  • Znajomość architektury webserwisowej (SOUP, REST), standardów XML, JSON, XSLT, XPATH, XSD, WSDL i narzędzi (SoupUI)
  • Znajomość SQLa (bazy Oracle i PostgreSQL)
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji – GIT, SVN

Nice to have:
  • Podstawy programowania w Java i JavaScript
  • Znajomość architektury mikroserwisowej i dobrych praktyk
  • Znajomość procesu testowego, umiejętności/praktyka w obszarze testów manualnych i integracyjnych
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowy i dokumentację – HP Quality Center, trello, JIRA, confluence

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczność formy zatrudnienia

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland