Analityk Systemowy

Sii Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Kraków
170405-ABFDB
Zadania
  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych i systemowych, związanych z rozwojem istniejących systemów IT
  • Projektowanie nowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych
  • Analiza aplikacji i procesów realizowanych w firmie
  • Współpraca z zespołem developerów, testerów i analityków
Pożądany profil
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w analizie systemowej
  • Dobra znajomość dowolnego języka modelowania
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Znajomość narzędzi do modelowania np. Enterprise Architect
  • Znajomości technologii wytwarzania oprogramowania (Prince, Scrum)
  • Umiejętność modelowania i dokumentowania wymagań i procesów biznesowych oraz tworzenia User Story
  • Mile widziane doświadczenia w pracy przy systemach opartych o technologie Java i Oracle
Oferujemy
  • Bogaty pakiet benefitów; otrzymujesz szkolenia techniczne, miękkie i językowe, prywatną opiekę medyczną oraz platformę multikafeteryjną
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia; jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w tym B2B
  • Jasno wyznaczona ścieżka kariery, którą Ty wytyczasz, a my pomożemy w jej realizacji; gwarantujemy możliwość rozwoju poprzez dopasowanie projektu, technologii lub branży
  • Zachowany balans między pracą, a zabawą; szanujemy Twój wolny czas i gwarantujemy dobre relacje w zespole i wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy lub możliwość częściowej pracy zdalnej
    Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możesz zyskać dołączając do Sii? Aplikuj do nas!

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-krakow@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie