Opis stanowiska pracy

Mint Software to zespół wybranych z dbałością 23 ekspertów: projektantów, architektów, analityków, project managerów oraz developerów, specjalizujących się w branży FIN-TECH.

Łączymy wiedzę i różnorodne doświadczenia w rozwoju oprogramowania, jak również w świadczeniu usług finansowych B2B, dzięki czemu tworzymy nowoczesne aplikacje fintechowe oraz e-commerce.

Od 2016 roku prowadzimy także działalność rozwojową własnych technologii.

Poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Systemowy.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za projektowanie aplikacji, opracowywanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz dokumentowanie działania systemów IT.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności oraz formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb,

• pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie przy projektach w branży finansowej i e-commerce,

• płaską strukturę organizacyjną i dobrą atmosferę,

• elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,

• pracę w organizacji zwinnej, działającej zgodnie z praktykami Agile,

• zorientowanie na realizację rozwiązań biznesowych,

• duże możliwości rozwoju wiedzy z zakresu zarządzania, organizacji pracy i wiedzy domenowej w branży finansowej,

• atrakcyjną ofertę pracowniczego wynajmu samochodu i bezpłatny parking dla pracowników,

• dofinansowanie do karty sportowej oraz pyszną kawę, herbatę, słodycze, soki, owoce i inne,

• spotkania i wyjazdy integracyjne (Mazury, Pieniny, Chochołów, już myślimy, gdzie wybrać się następnym razem).

Wymagania

Zakres odpowiedzialności:

• analiza oraz przygotowywanie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemów IT,

• zarządzanie wymaganiami i priorytetyzacja wymagań,

• współpraca przy opracowywaniu koncepcji i zasad funkcjonowania nowych produktów i usług finansowych,

• analiza aplikacji i procesów realizowanych przez systemy IT,

• zapewnienie sprawnej współpracy między przedstawicielami biznesu a zespołem developerów i testerów,

• dokumentowanie działania systemów IT.

Wymagania:

• min. 2-letnie doświadczenie zawodowe,

• wysokie umiejętności analityczne,

• umiejętność pracy w metodyce zwinnej SCRUM lub Agile PM,

• umiejętność stosowania w praktyce notacji UML i BPMN,

• praktyczna znajomość narzędzi wspierających projektowanie aplikacji (Axure RP, Confluence, Balsamiq, Gliffy, Enterprise Architect),

• komunikatywna znajomość j. angielskiego,

• wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne,

• samodzielność i odpowiedzialność za realizacje powierzonych zadań.

Mile widziane:

• preferowane doświadczenie i znajomość zagadnień dotyczących branży finansowej lub e-commerce,

• wiedza z architektury i projektowania systemów informatycznych,

• doświadczenie w pracy w środowisku Atlassian (JIRA, Confluence).

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy