Analityk Systemowy - Senior

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Dla naszego Klienta - jednej z największych międzynarodowych firm ubezpieczeniowych - poszukujemy obecnie doświadczonego Analityka Systemowego - Senior.

Lokalizacja: Warszawa (Służew)

Planowana długofalowa współpraca!

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja projektów oraz inicjatyw związanych z rozwojem oraz utrzymaniem systemu ze strony technicznej (opiekun techniczny systemu)
  • Analiza oraz projektowanie nowych modułów, funkcjonalności oraz zmian (integracja systemu z zewnętrznymi dostawcami usług)
  • Wsparcie analityków biznesowych w specyfikowaniu zmian w systemie
  • Zlecanie oraz nadzór nad realizacją wykonywanych zmian
  • Nadzór nad istniejącymi rozwiązaniami
  • Bieżące wsparcie procesów produkcyjnych
  • Monitoring dostępności, wydajności poprzez zaprojektowane do tego celu narzędzi i procesów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT w sekrorze finansowym oraz/lub przy migracji danych wynikającej z fuzji firm
  • Dobra znajomość SQL i API
  • Umiejętność korzystania z JIRA / Confluence, SoupUI, SOAP / REST
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane:

  • Wiedza biznesowa dotycząca produktów życiowych
  • Znajomość Notacja UML / BPML - przepływy biznesowe
  • Znajomość narzędzi do projektowania makiet

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (via Devire)
  • Pracę w zgranym zespole scrumowym
  • Stabilną prace w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
  • Dużą swobodę decyzyjną w zakresie stosowanych rozwiązań
  • Pakiet benefitów

Devire Devire Devire Devire