Analityk Systemowy (SAP)

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1109688

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta - lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń (1-2 dni zdalnie)
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • analiza/konfiguracja i projektowanie nowych rozwiązań w obszarze systemów sprzedażowych/marketingowych, w tym SAP SD,
  • analiza potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie zmian w systemach informatycznych, w szczególności w systemie SAP SD,
  • definiowanie wymagań - zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących systemów IT,
  • prowadzenie analiz systemowych – projektowanie funkcjonalności systemów informatycznych. Tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej,
  • wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań,
  • wsparcie w rozwiązywaniu incydentów, - udział w testach odbiorczych użytkownika (testy UAT).
Wymagania:
  • znajomość systemu SAP najlepiej: moduł SD i powiązania z innymi modułami MM, FI,
  • znajomość systemów wspierających procesy sprzedażowe, marketingowe,
  • umiejętności tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe),
  • umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej,
  • umiejętności wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML
  • wysoko rozwiniętej umiejętności komunikacji i umiejętności pracy w grupie,
  • bardzo dobrej organizacji pracy.
Mile widziane:
  • doświadczenie we współpracy z działami handlowymi firmy handlowej/produkcyjnej,
  • udział we wdrożeniu SAP’a jako konsultant modułowy, najlepiej SAP SD,
  • znajomość procesów sprzedażowych (znajomość dokumentów w procesie sprzedaży: zapytanie ofertowe, kontrakt, oferta, zlecenie sprzedaży, dostawa, faktura, umowa terminarzowa),
  • znajomość programowania w języku ABAP.
Oferujemy:
  • Pracę zdalną 1-2 dni tygodniu,
  • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • Benefity: Mulitsport, Medicover.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland