Analityk systemowy - SAP HCM

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego klienta, firmy z sektora ubezpieczeniowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityka systemowego - SAP HCM

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:

  • Uczestnictwo w pracach projektowych
  • Doradztwo procesowo-systemowe na etapie budowania koncepcji po stronie Zamawiającego
  • Czynny udział w odbiorze produktów prac po stronie Zamawiającego
  • Koordynacja części prac projektowych zleconych przez Kierownika Projektu
  • Udział w testach po stronie Zamawającego
  • Identyfikacja oraz analiza wykrytych podczas testów problemów/defektów
  • Raportowanie wyników testów i jakości oprogramowania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, informatyka bądź pokrewne),
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze/wdrażaniu systemu SAP HR-PY i PA na poziomie analityka biznesowego/konsultanta,
  • Dobra znajomość modułów SAP-HR PA i PY (zarówno na poziomie operacyjnym jak i konfiguracyjnym)
  • Umiejętność pracy z przetwarzaniem i przekształcaniem dużych plików danych (Excel, Access, AWK, SQL)
  • Uczestnictwo w co najmniej jednym pełnym projekcie wdrożeniowym
  • Doświadczenie we wdrażaniu SAP HCM w zakresie wielospółkowości w rozumieniu dzielenia etatu pomiędzy spółkami (opcjonalne)
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zewnętrznych dostawców usług SAP lub/i zespołu wewnętrznego HR/IT,
  • Umiejętność programowania ABAP (opcjonalne)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień biznesowych związanych z danymi obszarami/modułami,
  • Doświadczenie w zakresie analizy wymagań biznesu oraz definiowaniu procesów biznesowych,
  • Doświadczenie w pracy, jako wsparcie dla użytkowników,
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń dla użytkowników systemu SAP,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Współpracę na kontrakcie B2B lub umowę o zlecenie przez devire
  • Pracę z dynamicznym zespołem programistów w dojrzałej organizacji pełnej nowych wyzwań,
  • Pozytywną atmosfera pracy oraz możliwość rozwój,
  • Możliwości skorzystania z benefitów takich jak: opieka medyczna, karta sportowa.
Devire Devire Devire Devire