Analityk Systemowy / Konsultant CRM

ALTEN Polska

Toruń, kujawsko-pomorskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Toruń

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce

Główne zadania:

  • uczestnictwo w projekcie wdrożenia oraz rozwoju systemu Microsoft Dynamics CRM,
  • wsparcie w pozyskaniu wymagań wymagań klientów wewnętrznych,
  • prowadzenie analiz systemowych w celu tworzenia i rozbudowy funkcjonalności systemu CRM,
  • udział w definiowaniu wizji i w wypracowywaniu szczegółowych koncepcji dotyczących systemu CRM oraz ich dokumentowanie,
  • współpracę z zewnętrznymi dostawcami,
  • realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w analizie systemowej
  • znajomość i rozumienie procesów CRM,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w UML, BPMN
  • doświadczenie w pracy z systemem Microsoft Dynamics CRM
  • znajomość relacyjnych baz danych, preferowany MS SQL
  • znajomość zagadnień programowania obiektowego

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!