Analityk Systemowy/Biznesowy

Media Markt

Warszawa, mazowieckie

Media Markt
Czekamy na Ciebie, dołącz do zespołu MEDIA MARKT!
Chcesz mieć ciekawą pracę, w której nigdy się nie nudzisz? Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie, z którymi pracujesz? Świetnie się składa bo aktualnie do naszego sklepu MEDIAMARKT w Warszawa poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Media Markt

Opis stanowiska:

  • Analiza wymagań biznesowych oraz systemowych w ramach procesów rozwoju systemów i rozwiązań IT w obszarach E-Commerce, CRM
  • Przygotowanie analizy systemowej uwzględniającej statykę oraz dynamikę projektowanych systemów
  • Wsparcie w procesach wytwórczych oprogramowania w tym przy testach, dokumentacji i odbiorach
  • Współpraca przy definicji i kontroli zakresu budżetu i harmonogramu
  • Współpraca z Centrum usług IT grupy w zakresie wdrażanych funkcjonalności i wymagań kraju w stosunku do rozwiązań i platform centralnych
  • Weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów oraz zmian (CR)
  • Bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem PM
  • Umiejętność zarządzania współpracą z dostawcą zewnętrznym wspierającym realizację projektu biznesowego/systemowego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wyjątkową atmosferę i pracę pełną wyzwań
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek rodzinny, karta sportowa/ karta lunchowa, dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego, oraz świeże owoce w każdym tygodniu i pyszną kawę
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Rozwój w dynamicznej międzynarodowej organizacji
  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Projektanta systemów IT/Analityka Biznesowego i Systemowego (mile widziane doświadczenie w branży E-Commerce)
  • Technicznego/informatycznego wykształcenia
  • Umiejętności tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
  • Co najmniej średnio-zaawansowanej znajomości języka SQL/PLSQL
  • Znajomości metodyk analizy systemowej oraz biznesowej (mile widziane certyfikacje)
  • Biegłej znajomości notacji oraz diagramów w pracy analitycznej w tym UML oraz BPMN.
  • Znajomości narzędzi Visual Paradigm, Confluence, JIRA

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej oraz udział w projektach międzynarodowych (B2/C1)
  • Samodzielności
  • Umiejętności organizowania pracy
  • Umiejętności pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach
  • Umiejętności jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie
  • Ponadprzeciętnej umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Komunikatywności
  • Doświadczenia w pracy w rozproszonym międzynarodowym środowisku

Mile widziana:

  • Znajomość ITIL
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Doświadczenie w roli facylitatora
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.