Analityk Systemowy/ Architekt oprogramowania

BMM Sp. z o.o.

RZESZÓW, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Gwarantujemy pracę wyłącznie przy ambitnych projektach, które pochłoną Cię bez reszty i rozwiną Twoje umiejętności w zakresie:

  • analizy i projektowania architektury systemu,
  • modelowania procesów w odniesieniu do potrzeb Klienta w notacjach UML, BPEL, BPMN, itp.,
  • projektowania i dokumentowania aplikacji webowych opartych o wzorzec MVC,
  • analizy wymagań pod kątem wykonalności,
  • nadzoru technicznego nad pracami zespołu projektowego – egzekwowania zgodności rozwiązania z projektem

Wymagania

Jeśli:

  • jesteś osobą ukierunkowaną na cel i efektywne wykorzystanie zasobów,
  • pasjonujesz się tworzeniem oprogramowania od minimum 3 lat,
  • masz na swoim koncie 2-letnie doświadczenie na stanowisku analityka systemowego/architekta,
  • znajomość metodologii i inżynierii oprogramowania masz w „małym palcu”,
  • a komunikacja werbalna i pisemna to dla Ciebie „a piece of cake”,

…to nie zwlekaj i czym prędzej zgłoś się do Nas!

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy Ci:

  • niezłe zarobki,
  • pracę w nieprzeciętnym i zgranym zespole,
  • urozmaicony zakres niestandardowych projektów,
  • przestrzeń do rozwoju,
  • możliwość malowania po ścianach, w przypływie twórczego natchnienia,
  • nieograniczony dostęp do pysznej kawy i świeże owoce,
  • a poza pracą wyjazdy i imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, dofinansowane zajęcia sportowe, upominki dla Twoich dzieci itp.

Jeśli dodamy, że w pracy panuje luźna atmosfera, wszyscy mówimy sobie po imieniu, a 40% pracowników naszej firmy to kobiety, to chyba nie trzeba będzie Cię już dłużej przekonywać do kliknięcia w ten przycisk na dole.

Nie czekaj! Ktoś może zająć Twoje miejsce!

Prezentacja firmy

Zwykli Wyjątkowi Ludzie tworzą wspaniałe przedsięwzięcia <br/> <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy