Analityk Systemowo-Biznesowy

NBC Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Analiza i dokumentowanie procesów biznesowych w kontekście wymagań dotyczących systemów IT
  • Proponowanie optymalnych rozwiązań systemowo-biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej
  • Współpraca z zespołem testerów,
  • Rola koordynatora obszarów (czuwanie nad zespołem testerów, łącznik z zespołem developerów)

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowo-Systemowego
  • Doświadczenie w obszarze analizy z wykorzystaniem notacji UML i narzędzi do dokumentowania i zarządzania wymaganiami (np. Enterprise Architect)
  • Znajomość technik zbierania i zarządzania wymaganiami oraz modelowania danych i procesów
  • Umiejętność wydobywania wiedzy na temat procesów i systemów w przypadku jej wcześniejszego nieudokumentowania.
  • Doświadczenie w projektach dla branży bankowej będzie dużym atutem
  • Znajomość notacji BPMN
  • Znajomość Visio mile widziana

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.