Analityk Systemowo-Biznesowy

Devire

Ełk, warmińsko-mazurskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Ełk

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Analityka Systemowo-Biznesowego. Jeżeli chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników i cieszy się świetną atmosferą, ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych systemów
  • Zbieranie i analiza wymagań klientów biznesowych oraz ich weryfikacja pod kątem możliwych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i deweloperami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań oraz podczas testów akceptacyjnych (UAT)
  • Modelowanie i weryfikacja rozwiązań

 Wymagania:

  • Minimum rok pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne
  • Znajomość metod opisu wymagań: BPMN/UML/User Stories
  • Doświadczenie w realizacji projektów przy użyciu metod zwinnych (np. Scrum, Agile, Kanban)
  • Język angielski na poziomie min. B1/B2
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, analitycznej
  • Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Kartę multisport, bezpłatny parking, bilety do kina i filharmonii, świeże owoce, dofinansowanie do wypoczynku, lekcje językowe w godzinach pracy
  • Świetną atmosferę w zespole
  • Dodatek relokacyjny
  • Premie za pomysły usprawniające pracę oraz polecenia pracowników
  • Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci oraz karty podarunkowe
Devire Devire Devire Devire