Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

analityk sprzedaży

Nr ref.: 42102
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • ścisła współpraca z Działem Marketingu i Sprzedaży w obszarze analiz danych oraz trendów rynkowych
  • bieżące raportowanie zarówno lokalne, jak i dla celów grupowych danych o obrotach i marżach
  • współtworzenie kalkulacji ofertowych produktów
  • wsparcie managerów poszczególnych obszarów w procesie tworzenia budżetu
  • opracowywanie planów wieloletnich
  • współtworzenie oraz aktualizacja budżetów i kosztów
  • weryfikacja warunków handlowych, szacowanie rezerw

Oczekiwania:
  • wykształcenia wyższego (profil ekonomiczny lub pokrewny)
  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku; mile widziane w branży FMCG
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • zaawansowana znajomość obsługi komputera oraz analitycznych narzędzi wspierających; umiejętność programowania w celu automatyzacji zadań,
  • doświadczenie w analizie danych rynkowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność i konsekwencja w osiąganiu celów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

Oferta:
  • umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karta sportowa i inne)
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)