Analityk sprzedaży

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która jest liderem w zakresie produkcji automatyki przemysłowej, poszukujemy:

Analityk sprzedażyMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Wspieranie procesów planowania sprzedaży i operacji (S&OP) w Europie;
  • Rozwijanie i wzmacnianie planu sprzedaży i popytu;
  • Kierowanie inicjatywami dotyczącymi zarządzania projektami związanymi z popytem w celu wsparcia wykonywania założeń planu;
  • Analiza danych operacyjnych z europejskich fabryk i punktów sprzedaży (wskazanie trendów rynkowych, obszarów ryzyka i potencjalnych możliwości rynkowych);
  • Wspieranie zespołu ds. marketingu i współpraca z zespołami ds. sprzedaży i operacji we wprowadzaniu i wycofywaniu produktów z rynku i procesów dotyczących utraty przydatności gospodarczej;
  • Wspieranie zespołów ds. sprzedaży i operacji w usprawnianiu terminowego realizowania dostaw dla kluczowych klientów docelowych;
  • Przeprowadzanie spotkań strategicznych z działami sprzedaży i operacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z łańcuchami dostaw (zarządzanie planowaniem, zaopatrzeniem i prognozowaniem) opartymi o system ERP;
  • Umiejętność analizy złożonych aspektów dotyczących popytu i podaży w środowisku łańcucha dostaw oraz proponowania rozwiązań w tym zakresie;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny; język używany w codziennej pracy);
  • Umiejętność zarządzania współpracą w ramach zespołów projektowych i wykonywania założeń programów związanych ze sprzedażą i operacjami (umiejętność rozwiązywania problemów);
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Gotowość do wyjazdów na spotkania z klientami i do oddziałów firmy;
  • Biegłe posługiwanie się oprogramowaniem Microsoft Office 2013.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę;
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.