Analityk SOC (II Linia)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1115558

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityka SOC (II linia)

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Wynagrodzenie: 10000-12000 pln brutto/miesiąc

Współpraca długofalowa

Zadania:
  • Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych
  • Monitorowanie i kontrolowanie bezpieczeństwa IT
  • Analiza przyczyn oraz wyjaśnianie incydentów bezpieczeństwa IT
  • Prowadzenie monitoringu online aplikacji i infrastruktury IT

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość modelu TCP/IP
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu technologii sieciowych, konfiguracji i administracji systemów operacyjnych
  • Znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa: Firewall, IPS/IDS, APT, itp.
  • Praktyczna wiedza w zakresie analizy danych i korelacji logów
  • Dobra znajomość protokołów: HTTP, HTTPS, SSH, SMTP, itp.
  • Język Angielski poziom B2

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland