Opis stanowiska pracy

Pracowałeś jako inżynier do spraw dokumentacji lub inżynier w dziale technicznym? Potrafisz czytać dokumentację techniczną? Jesteś osobą systematyczną i zorganizowaną? Szukamy właśnie Ciebie!

Stanowisko: ANALITYK PRODUKCJI

W naszym dziale technicznym będziesz wypełniał/wypełniała następujące obowiązki:

  • analiza i planowanie procesu produkcji
  • wprowadzanie dokumentów do programu rozliczeniowego (faktury, rozliczanie czasu pracy pracowników, faktury, dokumentacja magazynowa)
  • analiza dokumentacji realizowanych zleceń
  • kosztorysowanie prowadzonych zleceń (zysk-strata)
  • opracowywanie miesięcznych kart pracy

Mamy tez swoje wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • znajomość Excela
  • podstawowa znajomość programu AutoCad
  • mile widziany inżynier budownictwa
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność słuchania i podzielność uwagi

Jest dla nasz ważne, żebyś dobrze czuł się pracując na tym stanowisku, dlatego otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zdobycie doświadczenia w branży dźwignicowej
  • kurs języka angielskiego
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą od 25 lat działającą w branży dźwignicowej. Filare... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne