Analityk Procesów Biznesowych

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1116964

Masz doświadczenie jako analityk danych i chciałbyś rekomendować działania na rzecz optymalizacji procesów biznesowych? Wierzysz, że potrafisz celnie zdefiniować potrzeby biznesowe i zakomunikować odpowiednie rozwiązania? Jesteś gotowy na pracę na samodzielnym, unikalnym stanowisku? Zaaplikuj już teraz na nową rolę: Analityka procesów biznesowych!

Opis stanowiska:

Analityk procesów biznesowych jest osobą z mocnymi umiejętnościami analitycznymi, która potrafi sobie poradzić z dużymi ilościami danych, w celu rekomendowania najlepszych rozwiązań i optymalizacji procesów biznesowych.

Kluczowe obowiązki:

Analityk procesów biznesowych będzie identyfikował źródła danych, a następnie poddawał je ocenie. Ponadto będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie wielopoziomowej analizy danych, informując dział sprzedaży o strategicznych decyzjach i pomagając w optymalizacji ich działań. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie formułować zalecenia na podstawie otrzymanych danych i raportów, w sposób praktyczny dostarczając sprzedawcom istotnych informacji. Analityk będzie pracował jako część większego zespołu, usprawniając proces przetwarzania danych i polityki firmy.

Wymagania:

Wymagamy minimum 3-letniego doświadczenia w zakresie analizy danych, z bardzo dobrą znajomością SQL oraz Excela. Kandydat powinien posiadać wiedzę z zakresu procesów biznesowych, tak by skutecznie mógł proponować rozwiązania biznesowe na podstawie otrzymanych danych. Preferowane wykształcenie z zakresu ekonometrii, zarządzania informacją, matematyki i/lub inżynierii. Język angielski w stopniu zaawansowanym.

Co oferujemy:

Oferujemy unikalną pozycję w globalnym zespole, który odgrywa kluczową role we wspieraniu sprzedaży na całym świecie dzięki analizom, rekomendacjom oraz zarządzaniu danymi. Będziesz pracować w międzynarodowym zespole w profesjonalnym środowisku pracy. Ponadto oferujemy szeroki pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, kupony na posiłki) z okazjonalnymi kartami upominkowymi i zniżkami. Zapewniamy wsparcie przez organizację rozwoju osobistego i zawodowego (czesne przeznaczone na rozwój osobisty).

Zainteresowana/y?

Jeżeli powyższy opis brzmi jak oferta idealnie dla Ciebie, czekamy na wiadomość! Kliknij przycisk „Aplikuj teraz” i wyślij do nas swoje zgłoszenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland