Analityk marketingowy e-commerce

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy, która od dwudziestu lat prowadzi swoją działalność w sektorze odzieżowo-obuwniczym, szukamy osoby na stanowisko Analityka marketingowego e-commerce. Praca stanowi wyzwanie dla ambitnych osób, które chcą współpracować z firmą związaną z wieloma znanymi na świecie markami.

Obowiązki:

  • Analiza ruchu w sklepach internetowych (polskich i zagranicznych)
  • Analiza efektywności kampanii e-marketingowych
  • Prowadzenie badań i testów
  • Analiza konkurencji e-commerce
  • Weryfikacja realizacji określonych KPI
  • Tworzenie analiz sprzedażowych na potrzeby sklepów internetowych oraz stacjonarnych
  • Raportowanie kluczowych wskaźników i przedstawienie rekomendacji w zakresie ich optymalizacji
  • Monitorowanie oraz analizowanie aktualnych trendów w e-commerce

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8842

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 1 roku doświadczenia na stanowisku analityka
  • Znajomość Google Analytics, Google Adwords
  • Znajomość Microsoft Excel na poziomie zaawansowanym
  • Wiedza z zakresu statystyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień SEM/UX/e-commerce

Mile widziane:

  • Certyfikat Google Analytics Individual Qualification
  • Doświadczenie zdobyte w agencji SEM, sieci afiliacyjnej lub firmie e-commerce

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • zniżki na produkty znanych marek w swojej sieci sprzedażowej,
  • dofinansowanie do Karty OK System,
  • rozwijanie własnych kompetencji dzięki szkoleniom branżowym i konferencjom.

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media