Analityk / księgowy

Zwinne Miasto

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zwinne Miasto to krajowy lider na rynku hulajnóg premium. W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy studenta rachunkowości, który będzie w stanie wspomóc nas w działaniach księgowych oraz analizie prowadzonej działalności.

Na co możesz liczyć:
• Możliwości rozwoju zawodowego w związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszej firmy
• Partnerstwo oraz szacunek do Ciebie i Twojej pracy
• Mamy dla Ciebie 10 godzin pracy tygodniowo i wynagrodzenie w wysokości 20 zł/godz. brutto
• Wraz z rozwojem skali działania firmy zakres godzin oraz wynagrodzenie będzie również wzrastało
• Z pewnością odpowiemy na Twoje zgłoszenie
• Przewidujemy krótki (oczywiście pełnopłatny) okres próbny

Twój profil:
• Studiujesz rachunkowość
• Potrafisz szybko analizować informacje i wyciągać wnioski
• Twoja znajomość XLS nie ogranicza się do kilkunastu podstawowych funkcji
• Orientujesz się w zasadach działania popularnych programów księgowych
• Znasz podstawowe zasady księgowości finansowej i zarządczej
• Jesteś osobą sumienną i punktualną, której można zaufać i na którą zawsze można liczyć
• Cechuje Cię wysoka kultura osobista

Wymagania

Twoje zadania:
• Na bieżąco kontrolujesz koszty i wydatki
• Aktualizujesz stany magazynowe
• Pilnujesz terminów płatności
• Analizujesz rentowność prowadzonej przez nas działalności
• Raportujesz kluczowe wskaźniki
• W zależności od potrzeb, jednak co najmniej 2 razy w tygodniu, pojawiasz się w naszym biurze na Jeżycach (dni i godziny pracy biurowej będą ustalane na bieżąco)
• Po kilku pierwszych tygodniach pracy, wspólnie z obsługującym nas biurem księgowym, zaprojektujesz system umożliwiający nam bieżącą i wszechstronną analizę kluczowych wskaźników biznesowych

Prezentacja firmy

Powstaliśmy po to, żeby poruszanie się po mieście było przyjemnością. Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
20PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praca dla studenta