ManpowerGroup Sp. z o.o.

Analityk kredytowy

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Analizowanie sprawozdań finansowych przedsiębiorstw
  • Monitorowanie transakacji między spółkami
  • Wyciąganie wniosków z przeprowadzonych analiz
  • Prognozowanie przyszłej sytuacji finansowej
  • Wsparcie w procesie zabezpieczania przed ryzykiem walutowym
  • Przygotowywanie prezentacji oraz raportów
  • Prezentowanie wniosków lokalnemu zespołowi
  • Odbywanie podróży służbowych po biurach w Europie
  • Wspieranie zespołu w lokalnych obowiązkach.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe na kierunku: finanse/ekonomia/bankowość
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Otwartość na częste podróże służbowe po Europie
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę stałą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Codzienne korzystanie z j. angielskiego
  • Podróże służbowe i poznanie współpracowników z całej Europy
  • Przyjazną atmosferę i dynamiczne środowisko pracy.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials