Analityk kosztów podróży służbowych

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie systemem Concur Travel & Expense w środowisku międzynarodowym
  • Pomoc przy wdrażaniu systemu Concur Travel & Expense w Europie, Ameryce Południowej i Azji Pacyficznej
  • Projetowanie i nadzór nad szablonami raportów w narzędziu Concur Intelligence
  • Standaryzacja i rozwój istniejących procesów T&E w odziałach firmy
  • Zapewnienie wsparcia i codziennego doradztwa dla operacji miedzynarodowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie z systemami ERP, a zwłaszcza z ERP-System Microsoft Dynamics NAV
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami i zasobami
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia na arenie międzynarodowej w firmie z branży Automotive
  • Wysoki standard pracy, dostęp do zaawansowanych narzędzi
  • Ambitne i motywujące wyzwania
  • Stabilną pracę
  • Możliwość pracy zdalnej po odbyciu szkolenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka