Analityk - konsultant wdrożeniowy

Klient infoPraca

Okolice Bydgoszczy, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektów wewnętrznych, firma motoryzacyjna o zasięgu ogólnopolskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Praca polegać będzie na :

  • realizacji projektu wdrożeniowego systemu klasy ERP,
  • udziale w realizacji innych projektów informatycznych,
  • konsultacjach wdrożeniowych, analizie i rozwiązywaniu problemów,
  • prowadzeniu dokumentacji projektowej i szkoleniowej,
  • wsparciu procesów rozwoju oprogramowania dla poszczególnych działów firmy.

Wymagania:

  • zdolności analityczne,
  • znajomość systemów klasy ERP,
  • znajomość procesów gospodarczych przedsiębiorstw dystrybucyjnych,
  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych systemów IT.

Dodatkowe atuty to :

  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL będzie mile widziane,
  • znajomość programowania w Javie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • ciekawe zadania w dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca Administracja biurowa