Analityk/Konsultant (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jeżeli jesteś osobą samodzielną w działaniu, komunikatywną, masz analityczny umysł, znasz bardzo dobrze Excela oraz szukasz firmy, gdzie będziesz mógł rozwijać swój potencjał to jest to oferta dla Ciebie.

Nasz Klient oferuje pracę, gdzie wraz z upływem czasu będzie następowało przekazywanie kolejnych zadań. Warunkiem koniecznym jest wiedza z obszaru finansów, komunikatywność oraz bardzo dobra znajomość Excela.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma consultingowa zajmująca się projektami finansowania sektora publicznego.

Opis stanowiska

  • Weryfikowanie i tworzenie prognoz finansowych
  • Badanie, opiniowanie i sporządzanie analiz zdolności kredytowej
  • Udział w strukturyzacji emisji obligacji, planowaniu obligacji na polskim rynku finansowym
  • Udział w operacjach zarządzania długiem publicznym
  • Sporządzanie analiz finansowych i planów restrukturyzacyjnych dla przedsiębiorstw
  • Tworzenie modeli finansowych przedsiębiorstw w celu pozyskiwania przez nie finansowania bankowego
  • Sporządzanie analiz opłacalności, analiz wykonalności i opracowań finansowych
  • Codzienny kontakt telefoniczny z Klientami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia/finanse)
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Komunikatywność i pro aktywność
  • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub b2b)
  • Pakiet medyczny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page