Analityk / Konsultant HR, Compensation & Benefits

ARFA HR Beata Przondo

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej profesjonalne usługi doradcze i audytorskie, poszukujemy osoby na stanowisko Analityk / Konsultant HR, Compensation & Benefits.

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie:

- zarządzaniem zespołem projektowym,

- realizowaniem projektów w zakresie: tworzenia opisów stanowisk, wartościowania stanowisk, wynagrodzeń i siatki płac, wynagrodzeń kadry zarządzającej, benefitów pracowniczych, programów motywacyjnych, procesów i procedur HR, regulacji dotyczących obszaru HR, globalnej mobilność pracowników, HR due dilligence i inne,

- współpracą z managerem zespołu,

- bezpośrednim kontakt z klientem.

Pracodawca oferuje:

- wsparcie w zdobywaniu kwalifikacji oraz certyfikatów,
- indywidualny program szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,
- platformy szkoleniowe online,
- wyjazdowe warsztaty w kraju i za granicą,
- rozwój oparty na kulturze feedbacku,
- wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach,
- elastyczny czas i miejsce pracy,
- program Care & Wellness, m. in.: masaże, karty sportowe, opiekę zdrowotną,
treningi biegowe i inne aktywności,

Wymagania

Od kandydatów Pracodawca oczekuje:
- 2-4 letniego doświadczenia zawodowego w pracy w obszarze compensation &
benefits (doświadczenie w innych obszarach HR będzie mile widziane),
- wykształcenia wyższego ,
- umiejętności prowadzenia projektów,
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
- chęci do stałego podnoszenia swoich kompetencji,
- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym.

Prezentacja firmy

ARFA HR jest teamem pasjonatów i praktyków i to nas wyróżnia. <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Analityka, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta