Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w środowisku biznesowym naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Zadania:
• poznawanie rynku IT/Telco,
• samodzielne prowadzenie projektów analitycznych ( w tym. określanie założeń i zakresu analiz, pozyskiwanie danych z organizacji, analizy finansowe i ilościowe, tworzenie prezentacji wizualizujących wyniki analiz),
• wybieranie i wdrażanie metod prowadzenia analiz,
• prezentowanie przygotowanych materiałów w gronie menedżerskim,
• planowanie i koordynowanie analiz z udziałem różnych jednostek w firmie.

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w konsultingu
• orientacja w terminologii finansowej i IT
• umiejętność wyboru i adaptacji metodyk w prowadzonych analizach
• innowacyjne myślenie i zdolność do implementacji nowatorskich pomysłów
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, informatyka, telekomunikacja
• znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management