HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk ITMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Analizowanie potrzeb biznesowych i przekładanie ich na realne rozwiązania IT
  • Zarządzanie aplikacjami
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dla aplikacji i systemów
  • Nadzór nad bieżącą realizacją zleconych modyfikacji, przekazanie do testów do obszarów i zapewnienie pełnego przepływu informacji
  • Bezpośrednie raportowanie do kierownika działu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MS SQL, My SQL)
  • Umiejętność komunikowania się z biznesem, analizowania  jego potrzeb i proponowania ciekawych rozwiązań IT
  • Umiejętność zbierania, syntetyzowania i dokumentowania wymagań biznesowych
  • Znajomość procesów produkcyjnych oraz systemów klasy ERP wykorzystywanych do ich wsparcia
  • Umiejętność komunikowania się z działami technicznymi, zespołami produkcyjnymi
  • Wykształcenie wyższe oraz znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w dobrze rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Częściową pracę zdalną
  • Premie roczne
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do ubezpiecznia zdrowotnego
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Szkolenia językowe
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Bony świąteczne, paczki dla dzieci
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.