Analityk Funduszy Inwestycyjnych

Goldman Recruitment.

Poznań, wielkopolskie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Miejsce pracy: Poznań

Wynagrodzenie: Atrakcyjne
Nr ref. 16666

Zakres obowiązków:

- monitorowanie, przetwarzanie oraz analiza transakcji pieniężnych w systemach wewnętrznych,

- współpraca z księgowością w zakresie rozwiązywania problemów związanych z przetwarzaniem transakcji,

- usprawnianie procesów i minimalizacja ryzyka występowania błędów w transakcjach.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne,

- znajomość języka angielskiego (B2),

- mile widziane pierwsze doświadczenie w księgowości.

Oferujemy:

- Pełną wyzwań, samodzielną pracę w siedzibie naszego Klienta międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,

- Dedykowany program szkoleń wewnętrznych,

- Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.