Analityk Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Finansowego, do której obowiązków należeć będzie wsparcie działu analiz pod kątem rentowności czy sprzedaży ale dodatkowo, kwestii operacyjnych i raportowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, ulokowana w Południowej części Warszawy.

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowywaniu raportów i analiz dla Zarządu pod kątem finansowym i operacyjnym
  • Analiza i zbieranie danych biznesowych
  • Przygotowywanie analiz rentowności (wraz z raportowaniem danych z projektów do Zarządu)
  • Udział w kontroli budżetów
  • Sporządzanie prezentacji analizowanych danych do Zarządu oraz kontrahentów
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc (współpraca z działem prawnym, technicznym)
  • Raportowanie i analiza danych finansowych wpływających na decyzje biznesowe
  • Odpowiedzialność za kreowanie nowych narzędzi reportingowych
  • Ścisła współpraca z inwestorami (wsparcie, prezentowanie danych)

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/rachunkowość/finanse,
  • Doświadczenie w branży nieruchomości: analiza operacyjna, kontroling, BIG 4 (advisory, transaction services)
  • Dobra znajomość rachunkowości zarządczej w tym budżetowania i forecastowania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (B2/C1)
  • Umiejętność budowania relacji, samodzielność

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Spółka o wysokim standardzie pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page