Medicover Sp. z o.o.
Medicover Stomatologia to sieć ponad 70 gabinetów stomatologicznych w Polsce należących do Grupy Medicover. To miejsce, w którym pracują ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Dołącz do nas!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Finansowy

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli:

  • chcesz zdobyć swoje doświadczenie zawodowe w budowaniu i rozwijaniu sieci klinik stomatologicznych
  • chcesz pracować w firmie prowadzącej działalność na dynamicznym i wzrostowym rynku
  • interesuje Cię jak poprzez fuzje i przejęcia (M&A) rozwijamy nasz biznes
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie zawodowe z zakresu finansów i metodologii wyceny przedsiębiorstw
  • jesteś osobą uporządkowaną, potrafiąca prowadzić kilka projektów jednocześnie
  • potrafisz analizować dane i wyciągać z nich wnioski
  • jesteś osobą komunikatywną, nastawioną na osiąganie celów indywidualnych oraz zespołowych
  • jesteś absolwentem studiów wyższych lub studentem ostatniego roku studiów magisterskich (finanse, ekonomia, zarządzanie)
  • znasz program MS Excel na poziomie bardzo dobrym
  • komunikujesz się w języku angielskim

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie danych niezbędnych do przeprowadzenia analizy finansowej, inwestycyjnej
  • wycena przedsiębiorstw
  • bieżąca komunikacja z organami finansowymi analizowanych przedsiębiorstw
  • udział w badaniu due diligence
  • koordynacja przepływu dokumentów finansowych na wszystkich etapach projektów transakcyjnych
  • wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca (estymacja wyniku, identyfikacja odchyleń, kalkulacja oraz tworzenie rezerw)
  • wsparcie w procesie przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz ad hoc na potrzeby biznesu

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • pełne wsparcie w okresie wdrożenia
  • aktywny udział w rozwoju biznesu Stomatologii Medicover
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.