Analityk Finansowy

InPost S.A.

Warszawa, mazowieckie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie CFO Grupy oraz Kontrolerów Biznesowych w ramach sprawowania kontroli finansowej nad spółkami zagranicznymi,
  • Analiza wyników finansowych oraz odchyleń od budżetu spółek z Grupy Kapitałowej,
  • Wsparcie zagranicznych Dyrektorów Zarządzających w analizie i zrozumieniu płynności finansowej podległych jednostek,
  • Uczestnictwo w procesie cyklicznego raportowania zarządczego,
  • Uczestnictwo w procesie budżetowania oraz konsolidacji planów finansowych całej Grupy,
  • Wsparcie w przygotowaniu analiz i ewaluacji dla znaczących inicjatyw biznesowych (ocena opłacalności inwestycji w spółki na etapie start-up),
  • Zaangażowanie w procesach pozyskiwania kapitału oraz audytu finansowego,
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby Rady Nadzorczej oraz potencjalnych inwestorów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomii, finansów, rachunkowości (w tym studenci ostatniego roku),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w sporządzaniu budżetów i planów finansowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz syntetycznego prezentowania wyników,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programów Excel i Power Point,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoki poziomu zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • Zdolność do działania pod presją czasu,
  • Samodzielność i dobrej organizacji pracy,
  • Chęć ciągłego doskonalenia zawodowego.

Oferujemy:

  • Dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • Pracę z perspektywy Centrali odpowiedzialnej za rynki,
  • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko i twórczą atmosferę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.