Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Analityk finansowy

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży deweloperskiej, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Finansowy

Zakres obowiązków:
  • analiza danych finansowych zarówno dla Grupy jak i prowadzonych projektów budowlanych,
  • tworzenie cyklicznych raportów finansowych i analiza odchyleń,
  • wsparcie w procesie budżetowania,
  • współpraca z biurem rachunkowym w zakresie przekazywania i pozyskiwania danych fiskalnych,
  • udział w procesie audytu,
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do otrzymania kredytu,
  • bieżący kontakt z zagranicznym oddziałem finansowym firmy (głównie mailowy).

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe z obszaru finansów,
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego uzyskanego na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości),
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość arkusza Excel,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

KORZYŚCI
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjna lokalizacja biura – Śródmieście.

Numer referencyjny: 3-11-41423/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.