Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, lidera w swojej dziedzinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

analityk finansowy

Nr ref.: 31440
Praca stała
Lokalizacja: Płock

Zakres obowiązków:
  •  analiza inwentaryzacyjna
  • analiza i uzgadnianie różnic zleceń produkcyjnych
  • prognozowanie zapasów
  • kontrola środków trwałych

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość pakietu Microsoft Office: Outlook, Excel, Access
  • dokładność
  • precyzja
  • zorganizowanie
  • mile widziani absolwenci studiów kierunku finanse/ ekonomia lub pokrewne w bardzo dobrymi wynikami

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową w pełnym etacie (ZUS, urlop, świadczenia, itp.)
  • możliwość nauki i rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w prężnie działającej  firmie produkcyjnej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)