Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Analityk finansowy

Nr ref.: 25141
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie rocznego budżetu, forecastu i planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • współpraca z działem księgowości
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • kontrola kosztów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, analiza finansowa)
  • 2-letnie doświadczenie w dziale controllingu lub księgowości mile widziane
  • bardzo dobra znajomość  języka angielskiego i/lub niemieckiego - warunek konieczny
  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość rachunkowości finansowej i zarządczej
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferta:
  • 3 miesięczną umowę o pracę tymczasową; po upływie tego terminu zatrudnienie na umowę stałą
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)