Analityk Finansowy

MDH Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: MDH Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

MDH Sp. z o.o. - producent i dystrybutor wyrobów medycznych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

·         Przygotowywanie tygodniowych raportów sprzedaży oraz należności,

·         Przygotowywanie miesięcznych raportów controllingowych dla Zarządu oraz dla właściciela, analiza odchyleń od budżetu

·         Nadzór nad terminowym zamknięciem miesiąca

·         Udział w procesie budżetowania

·         Kalkulacja odpisów na należności, zapasy oraz rezerw pracowniczych

·         Rozlicznie kwartalnych programów bonusowych

·         Ocena rentowności projektów rozwojowych

·         Rozbudowywaniu istniejących raportów oraz tworzeniu nowych w celu dostarczania odpowiednich informacji

·         Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

·         Wykształcenia wyższego ekonomicznego

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym będzie atutem)

·         Doskonała znajomości MS Excel (praca z dużą ilością danych, VBA, tabele przestawne etc.),

·         Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP

·         Znajomość SQL, doświadczenie w MS Access

·         Umiejętności analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

·         Dobra znajomość języka angielskiego

·         Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej (UoR oraz MSSF) i zarządczej

Oferujemy:

·         umowę o pracę,

·         stałe wynagrodzenie + premie,

·         szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,

·         pracę w młodym, sympatycznym zespole,