Klient infoPraca.pl.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach z zakresu controllingu i analizy finansowej,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowiska,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny.

W aplikacji prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Analityk Finansowy

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Gromadzenie, analiza i raportowanie danych finansowych Planowanie finansowe i kontrolowanie realizacji budżetów,
  • Ścisła współpraca z Kontrolerem Finansowym,
  • Ścisła współpraca z Zarządem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub finansowym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata,
  • Wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej,
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów na potrzeby zarządcze,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność sprawnego analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz power point,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.