Mueller Fabryka Świec S.A.
MUELLER FABRYKA ŚWIEC S.A.
Jest wiodącym, międzynarodowym producentem świec, jednym z głównych pracodawców w regionie.

Analityk finansowy

Miejsce pracy: Grudziądz, Biały Bór

Zadania

  • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego
  • kontrola realizacji powyższych planów
  • ewidencja danych w systemie finansowo – kontrolingowym,
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • analiza rentowności produktu, regionu, kategorii itp.
  • kontrola kosztów, kontrola realizacji planów
  • współpraca z działem księgowości

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w dziale controllingu, w audycie lub w dziale księgowości
  • znajomość systemu klasy ERP,
  • wykształcenie wyższe najlepiej ekonomiczne, informatyczne lub z zakresu analizy danych
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ambitne i rozwojowe zadania.