Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Analityk finansowy

Miejsce pracy:

Bierutów/Oleśnica

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe: finanse, ekonomia, matematyka
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • Proaktywna postawa w kontakcie z biznesem
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w pracy, kreatywność
  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Znajomość systemów klasy ERP – CDN XL

Zadania:

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych oraz operacyjny
  • Udział w zamknięciu miesiąca oraz procesach prognozowania
  • Budowa i utrzymanie hurtowni danych
  • Usprawnianie procesów raportowych i narzędzi analitycznych
  • Czynny udział w spotkaniach zarządu, panelach dyskusyjnych, planowaniu strategii

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realny wpływ na działania promocyjne firmy
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę

Termin składania aplikacji: 02.11.2018

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse