LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Finansowy

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: 0024499
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie kompleksowych rozwiązań sprawozdawczych, stała praca nad ich ulepszaniem,
  • proponowanie nowych raportów usprawniających pracę zarządu i menedżerów, tworzenie wskaźników, dzięki którym menedżerowie będą mogli rozwijać swoje obszary biznesowe,
  • cykliczna analiza finansowa, analiza rentowności produktów i proponowanie działań optymalizacyjnych,
  • definiowanie wraz z zarządem progów zyskowności,
  • sporządzanie raportów ze szczególnym uwzględnieniem przepływów finansowych,
  • przygotowywanie budżetu oraz prognoz finansowych,
  • udział w tworzeniu raportów skonsolidowanych,
  • analiza kluczowych wskaźników ekonomicznych,
  • identyfikacja szans i zagrożeń w obszarze finansów,
  • bieżąca kontrola wyników i analiza odchyleń w stosunku do budżetu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, finanse),
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego lub j. rosyjskiego na poziomie dobrym,
  • MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
  • mile widziana znajomość SQL,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonusy,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, karty podarunkowe, kursy językowe),
  • miejsce pracy: Białystok.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.