Analityk finansowy ze znajomością SQL

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Wsparcie działu finansowego, w celu dostarczenia kompleksowych informacji finansowych, koncentrując się głównie na analizie finansowej oraz bilansach zysków i strat
  • Kontakt z szeregiem interesariuszy na wszystkich poziomach organizacji
  • Optymalizacja procesów w ramach tranzycji od trony technicznej
  • Wsparcie linii biznesowej w zakresie dostarczania kompleksowych informacji finansowych
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami finansowymi
  • Prowadzenie i wsparcie wewnętrznych projektów finansowych
  • Codzienna praca na oprogramowaniu SQL, Access oraz Excel

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia (w zakresie sporządzania analiz finansowych, bilansów, rachunków zysków i strat)
  • Biegłej znajomości j. angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomości programu SQL
  • Wykształcenie wyższe na kierunku finansów, bankowości lub ekonomii

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony od razu po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Elastyczny system pracy (możliwość rozpoczynania pracy w godzinach 8-10)
  • Realne szanse awansu w strukturach firmy, zarówno pionowego, jak i poziomego
  • Możliwość pracy w trybie home office 2 dni w tygodniu
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials