Analityk finansowy w dziale księgowości - Olecko

Business Line Support Piotr Sobczyk

Olecko, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Business Line Support dla dużej firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Analityk finansowy w dziale księgowości

miejsce pracy: Olecko

Zadania

  • przygotowywanie miesięcznych raportów kosztowych, budżetowych i materiałowych
  • analiza i raportowanie odchyleń ilościowych i wartościowych na wyrobach
  • tworzenie symulacji kosztowych
  • przygotowywanie prezentacji budżetowych
  • przygotowywanie analiz i raportów zbiorczych na potrzeby Zarządu

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość aplikacji Excel i Power Point
  • znajomość jęz. angielskiego minimum w stopniu średnio zaawansowanym (B2)
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, licencjat, magister lub w trakcie studiów
  • wiedza z zakresu księgowości, statystyki i ekonometrii
  • znajomość podstaw analizy finansowej i rachunkowości

Oferta

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie stałe + premia
  • praca w międzynarodowym środowisku, w tym wyjazdy służbowe do centrali firmy we Francji
  • możliwość dofinansowania do wynajmu mieszkania lub dojazdów do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Business Line Support realizuje projekty rekrutacji pracowników w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja