Analityk Finansowy (Okolice Legionowa)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko Analityka Finansowego. Osoba ta będzie miała możliwość bezpośredniej współpracy z Regionalnym FP&A Managerem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest organizacja międzynarodowa z branży Energetycznej.

Opis stanowiska

*Analiza i prezentacja wyników finansowych, handlowych i operacyjnych
*Przygotowywanie raportów finansowych oraz operacyjnych
*Praca z dużą ilością danych zarówno ustrukturyzowanych jak i rozproszonych oraz weryfikacja ich poprawności
*Generowanie wniosków i rekomendacji w oparciu o posiadane dane
*Monitorowanie poziomu realizacji planów sprzedaży
*Monitorowanie i analiza rynku
*Aktywny udział w procesie budżetowania i prognozowania
*Wsparcie w procesach optymalizujących koszty
*Udział w procesie zamknięcia miesiąca
*Udział w prowadzonych projektach
*Zapewnienie spójności danych między funkcjonującymi w firmie systemami operacyjnymi
*Zapewnienie wsparcia partnerom biznesowym

Profil kandydata

*Wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia, ekonometria, matematyka, informatyka lub pokrewne)
*Bardzo dobra znajomość MsOffice w szczególności Excel (weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
*Dynamizm, zdecydowanie w działaniu i pro aktywne podejście do rozwiązywania problemów
*Doświadczenie na podobnym stanowisku: minimum 2 lata
*Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
*Wysokie umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne
*Dokładność oraz skrupulatność
*Otwarty, analityczny umysł
*Umiejętność pracy w zespole, otwartość, komunikatywność i odpowiedzialność
*Umiejętność pracy pod presją czasu
*Zdolność szybkiego uczenia się
*Znajomość MsAccess (dodatkowy atut)
*Znajomość SQL (dodatkowy atut)
*Znajomość systemów ERP (dodatkowy atut)

Oferujemy

*Wynagrodzenie podstawowe
*Bezpłatny parking
*Ubezpieczenie zdrowotne

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page