Analityk Finansowy ds. Biznesowych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Odpowiedni kandydat będzie ściśle współpracował z Dyrektorem Finansowym oraz będzie w pełni odpowiedzialny za regionalne (CEE) analizy kosztowe, przychodowe, rentowności, KPI, PnL, oraz budżetowanie spółki.

Jest to idealna oferta dla osoby z około 2-3 letnim doświadczeniem w międzynarodowej organizacji w dziale kontrolingu lub audytu zewnętrznego.

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, pracującej w obszarze B2B, która jest liderem w swoim sektorze, PILNIE poszukujemy dynamicznej i zorientowanej na rozwój osoby na stanowisko Analityka Finansowego ds. Biznesowych (CEE Region).

Opis stanowiska

  • Kontrola i przygotowanie zamknięcia miesiąca dla Krajów CEE,
  • Pozyskiwanie danych i przygotowanie analiz kosztowych i przychodowych,
  • Sporządzanie raportów finansowych dla Dyrektora Finansowego, na potrzeby Zarządu oraz działów wewnętrznych, w tym również dla grupy,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetów,
  • Analiza odchyleń, przygotowanie podpowiedzi,
  • Analiza marżowości, rentowności (różne aspekty),
  • Analiza przedstawianych umów,
  • Przygotowanie prognoz finansowych,
  • Przygotowanie prognoz przepływów pieniężnych,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia i pokrewne),
  • Minimum 2-3 lata doświadczenie w kontrolingu w międzynarodowej organizacji lub audycie finansowym,
  • Bardzo dobra znajomość standardów rachunkowości (UoR, MSR),
  • Znajomość zagadnień analiz, zamknięcia miesiąca, rentowności, marżowości, budżetowania,
  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność i komunikatywność,
  • Umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie, pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel