Analityk Finansowy / Doradca

Legister Capital S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zlokalizowana w Poznaniu, zajmująca się doradztwem finansowym / gospodarczym poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowanie pełnych analiz finansowych materiałów otrzymywanych od klientów
  • Opracowywanie memoranda, współpraca przy wycenach firm etc.
  • Opinie i analiza materiałów finansowych, Utrzymywanie kontaktów z klientami.
  • Nadzór nad dokumentacją powstającą w dziale oraz przepływającą przez dział analiz.
  • Kontakty z bankami i instytucjami finansowymi, funduszami kapitałowymi.
  • Inne obowiązki zlecone m.in. analizy ad hoc.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe / licencjackie o profilu ekonomicznym,
  • Znajomość podstaw rachunkowości,
  • Znajomość instrumentów finansowych i produktów bankowych,
  • Dobra znajomość aplikacji MS Excel, Pakietu MS Office,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, otwartość,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie, gotowość do podróżowania,
  • Biegła znajomość angielskiego mile widziana.

Forma rekrutacji: Rozmowa kwalifikacyjna.

Wynagrodzenie: 3.000,00 zł – do 8.000,00 zł netto

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą doradztwa gospodarczego, świadczącą usługi w zakresie op... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Bankowość, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting