Analityk e-commerce (Sempai)

NetArch Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

UWAGA! Praca szuka człowieka :) Do naszego białostockiego oddziału przygarniemy analityka, któremu nie obce są zagadnienia z dziedziny optymalizacji konwersji, analizy danych, testów A/B.

Kim jesteśmy? Już od ponad 11 lat pomagamy innym firmom zaistnieć w Internecie. Zajmujemy się marketingiem w wyszukiwarkach, a dokładnie #seo #ppc #contentmarketing #fbads #analitykawebowa W naszym portfolio znajdują się tak rozpoznawalne brandy, jak m.in. Innogy, Chocolissimo, CitySport, Answear czy PWN. Jesteśmy dwukrotnym zwycięzcą branżowych Oscarów - Ekomersów 2016 i 2017. Posiadamy 3 oddziały w kraju: w Białymstoku, Krakowie i Częstochowie.

Jeżeli Cię przyjmiemy, do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przygotowywanie analiz i raportów dla klientów oraz na potrzeby wewnętrznych działów SEO i PPC,
  • analizowanie kluczowych wskaźników efektywności sklepów internetowych naszych klientów,
  • rekomendowanie zmian na sklepach na podstawie przygotowanych analiz,
  • wykonywanie testów A/B w celu testowania postawionych tez,
  • monitorowanie rozwiązań i aktualnych trendów w optymalizacji na rynku e-commerce,
  • weryfikowanie realizacji określonych KPI.

Wymagania

Ale najpierw musisz spełnić następujące wymagania:

  • znajomość narzędzi analitycznych: Google Analytics, Google Data Studio,
  • znajomość narzędzi wspomagających optymalizację serwisów www, np. Google Optimize, Hotjar itp.,
  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją konwersji sklepów internetowych,
  • potrafisz pracować na dużych zbiorach danych, wyciągać wnioski i na ich podstawie proponować zmiany w obrębie serwisów www,
  • posiadasz pasję do liczb, nie przeraża Cię "obrabianie" dużych arkuszy kalkulacyjnych.

Dostaniesz dodatkowe punkty za:

  • podstawową znajomość zagadnień SEO/SEM,
  • umiejętność implementacji i dostosowania kodów Google Tag Manager.

Jeżeli spełnisz te wymagania, przekonasz się, że zrobimy wszystko, abyś został z nami na długo :) Z uwagi na dynamiczny rozwój struktur w naszej firmie spodziewaj się wielu możliwości rozwoju kariery.

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz od nas:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie rosło wraz z Twoim doświadczeniem i umiejętnościami,
  • możliwość kreatywnej pracy nad projektami dla popularnych marek na rynku,
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • wyjątkową atmosferę w młodym, interdyscyplinarnym zespole :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości agencją interaktywną specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Analityka, Praca Inne