Analityk ds. zapewniania jakości / Tester

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy Cię do Projektu, w którym:

  • Weźmiesz udział w rozwoju produktu od początku do końca
  • Twoje scenariusze i przypadki testowe opiszą wymagania dostarczanego rozwiązania
  • Będziesz częścią zespołu pracującego wg metodyk zwinnych (Agile / SCRUM)
  • Przeprowadzone przez Ciebie testy zapewnią Klientów o wysokiej jakości dostarczonego produktu

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w testach i zapewnieniu jakości
  • Potrafisz myśleć analitycznie, racjonalnie planować swoje zadania, a odpowiedzialność, samodzielność i szybkie przyswajanie wiedzy są Ci bliskie
  • Masz doświadczenie w pracy projektowej / zespołowej (mile widziana praca z Klientem zewnętrznym)
  • Znasz narzędzia takie jak: JIRA, TestLink, HP Quality Center lub inne
  • Podstawy SQL nie są Ci obce

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub UoD (w zależności od preferencji kandydata)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy