Analityk ds. zamowień z językiem niemieckim

Diebold Nixdorf Sp. z.o.o.

Kraków, małopolskie

Diebold Nixdorf jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu usług i technologii płatności dla banków i firm handlowych. Firma Diebold Nixdorf zatrudnia około 25 000 pracowników i jest obecna w ponad 130 krajach. W sumie na bazę zainstalowanych urządzeń Diebold Nixdorf składają się ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych, obsługujących ponad 25 języków.

W Polsce Diebold Nixdorf prowadzi swoją działalność od 1990 roku. Główne biuro znajduje się w Warszawie, oddziały regionalne zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie.

Aktualnie do naszego biura w Krakowie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • tworzenie zamówień w programach SAP i SRM
  • tworzenie raportów na podstawie danych w SAP
  • przygotowywanie zestawień bazującyh na dokonanych księgowaniach
  • wystawianie dokumentów PZ
  • realizacja zamówień na podstawie kontraktów ramowych
  • współpraca z Project Managerami

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zdobyte w działach finansowym, księgowym lub logistycznym
  • wykształcenie minimum licencjackie, preferowane kierynku: Ekonomia, Finanse, Księgowość, Logistyka, itp.
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziiomie min. B2- warunek konieczny
  • dobra znajomość pakietu MS Office, a zwłaszcza programu Excel
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespołe międzynarodowym
  • wysoko rozwinięta umiejętność organizacji wlasnej pracy

Oferujemy:

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • udział w ciekawych, globalnych projektach
  • szkolenia, w tym językowe
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kartę Multisport oraz system kafeteryjny MyBenefit

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.