Analityk ds. Zakupów - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa Grupa Kapitałowa z branży budowlanej. W związku z rozwojem w strukturach organizacji naszego Klienta poszukujemy na nowo utworzone stanowisko Analityka ds. Zakupów. Osoba ta odpowiadała będzie za obszar analizy rynku w regionie, pod kątem realizacji strategii zakupowej firmy. Raportować będzie bezpośrednio do Dyrektora Zakupów, przygotowując analizy wspierające politykę zakupową firmy.

Analityk ds. ZakupówMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współpraca z Klientami Wewnętrznymi oraz Zewnętrznymi przy realizacji polityki zakupowej firmy;
  • Opracowywanie analiz, symulacji wspomagających efektywne zarządzanie procesami zakupowymi;
  • Wsparcie w projektowaniu oraz dostosowaniu i wyborze narzędzi do raportowania na potrzeby wewnętrzne;
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i konsolidację danych Polsce i w Regionie Wschodnim Europy;
  • Monitorowanie rynku dostawców, weryfikacja cen;
  • Kategoryzacja wydatków w oparciu o sporządzone analizy;
  • Optymalizacja procesów zakupowych;
  • Wdrażanie usprawnień biznesowych na podstawie danych wewnętrznych, zewnętrznych lub rynkowych;
  • Tworzenie i prezentowanie podsumowań w oparciu o zapotrzebowanie biznesowe;
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Zakupów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie analiz;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Samodzielność, inicjatywa w podejmowaniu działań;
  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.