Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta Banku BPH poszukujemy kandydatów na stanowisko

Analityka ds. Strategii Cenowej

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• Przygotowanie analizy dochodowości bieżącej oraz planowanej w obszarze produktów bankowości korporacyjnej zgodnie z wymogami korporacyjnymi

• Budowanie i rozwijanie istniejących narzędzi analitycznych (w tym modele cenowe, raporty wyników)

• Przygotowanie analiz, raportów i rekomendacji w zakresie produktów bankowości korporacyjnej

• Monitorowanie wyników sprzedaży i dochodowości w obszarze bankowości korporacyjnej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia w obszarze finansów lub wsparcia sprzedaży

• Doświadczenia w pracy ze złożonymi modelami decyzyjnymi/analitycznymi opartymi na MS Excel

• Wykształcenia wyższego (lub równowartości w doświadczeniu) preferowany kierunek studiów: Finanse, Bankowość, Zarządzanie,

• Znajomości analizy kosztów, przychodów, wskaźników ekonomicznych i makroekonomicznych

• Mile widziana wiedza z zakresu prawnych uregulowań działalności banku oraz z zakresu budowania i stosowania modeli finansowych

• Asertywnosci, inicjatywy i samodzielności w działaniu oraz wysokiej kultury osobistej

• Umiejętność pracy w zespole

• znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym

• znajomość Access, PowerPoint, SQL będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość